مهران

سال ها پیش مانند اکثریت آدم ها بر این باور بودم که یوگا صرفا یک ورزش است. دوره ای از زندگیم بدنبال ورزشی می گشتم که همیشه، هر جا، با کمترین امکانات و با هر نوع از شرایط جسمانی و در آینده در کهنسالی قادر باشم انجامش دهم. با تحقیقات فراوان یوگا به من معرفی شد یا شاید بهتر است بگویم من، سر راه یوگا قرار گرفتم و با آن همراه شدم. امروزه اما یوگا صرفا برای من و البته برای تقریبا همه ی رهروان راه یوگا صرفا یک ورزش نیست. یوگا یک سبک زندگیست …

بیشتر بخوانید

کلاس ها

 

یک شنبه سه شنبه
۱۴:۳۰ الی ۱۶:۰۰
۱۶:۳۰ الی ۱۸:۰۰
۱۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰
جمعه ها ۱۲:۰۰ الی ۱۳:۳۰ ویژه متقاضیان کلاس سه روز در هفته

واتساپ ثبت نام

اطلاعات دوره:

در این دوره که شامل ۵ جلسه تمرین آسانا می‌باشد، در طول دو هفته هر جلسه به تمرین و بررسی مباحث مشخصی میپردازیم که شرح کامل آن بصورت زیر است. لازم بذکر است که این دوره مناسب سطح توانایی هنرجویان متوسط طراحی شده است، لذا توصیه میشود هنرجویانی ثبت نام نمایند که قبلا حدود یک سال مستمر به تمرین آسانا پرداخته اند یا حداقل به آساناهای پایه اشراف و تسلط خوبی دارند. در صورت تردید جهت مناسب بودن دوره برای سطح توانایی خود، در واتسپ لطفا پیغام بگذارید.

* دوره از طریق پلتفرم GOOGLE MEET برگزار خواهد شد که در تمامی دیوایس ها و سیستم عامل ها قابل اجرا خواهد بود.

جلسه اول) آشنایی و تمرین سیستم سنتی آشتانگا وینیاسا تا ابتدای آساناهای نشسته و شرح تفاوت برخی جزئیات آسانا ها با سایر سبک ها و تمرین برای بهبود جامپ ها در جریان وینیاسا.

جلسه دوم) مبانی اولیه آسانا های معکوس و تعادلی پایه شامل شیرشاسانا، موکتا هاستا شیرشاسانا، هند استند.

جلسه سوم) آشنایی با آساناهای قدرتی محور نظیر باکاسانا، بوجاپیداسانا ، کوندینیاسانا.

جلسه چهارم) آشنایی با آساناهای خم به عقب نظیر اوردووا دانوراسانا، دانوراسانا، راجاکاپوتاسانا

جلسه پنجم) تمرین آساناهای درگیر کننده انعطاف عضلات پا و همسترینگ نظیر هانوماناسانا، سوارگا دویجاسانا و …

 

ثبت نام دوره های مهران

"(ضروری)" indicates required fields

نام و نام خانوادگی:(ضروری)
آدرس(ضروری)
MM slash DD slash YYYY
تجریه یوگا از قبل:
سایفه بیماری
شرایط و قوانین(ضروری)

قبل از پرداخت هرگونه وجه ابتدا از طریق لینک زیر هماهنگی های لازم را انجام دهید
واتساپ ثبت نام

   بیشتر بخوانید:

… یوگا در واقع طریقتی بود که به من علاوه بر سلامتی جسمانی نظیر قدرت، انعطاف و سایر ویژگی ها که اکثر فعالیت های ورزشی به ما ارزانی میدارند، صبر و حوصله، آگاهی، تمرکز، تعادل، سلامتی روان، نظم و آرامش در زندگی را نیز اعطا کرد. اگر بدنبال بهبود کیفیت سطح زندگی خود نه فقط از نظر جسمی بلکه روحی و روانی نیز هستید، یوگا برای شما درست ترین انتخاب ممکن است و من در این راه طولانی و البته جذاب در کنار شما قرار خواهم داشت تا در طی این مسیر، همسفر شما باشم.

مهران