ناره

یوگا واقعا یک لایف استایل که کم کم زندگی، دید، خواسته ها و اولویت های ما رو تغییر میده و باعث میشه با چیزهایی که ازشون فرار میکردیم روبرو بشیم و  اون ها رو بپذیریم. من در کلاس های یوگا کنارتونم تا از آسیب های جسمی و روحیتون پیشگیری کنم…

بیشتر بخوانید

کلاس ها

تاریخ شروع کلاس ها: 17 مرداد

میسور استایل               بکشنبه و سه شنبه     10:30-8:30
آشتانگا مقدماتی             یکشنبه و سه شنبه     12:30 – 11:00

تاریخ شروع کلاس ها: 17 مرداد

یوگا مقدماتی               شنبه و یک شنبه     ۱۲:۴۵ – ۱۱:۳۰   بیشتر←
یوگا مقدماتی               دوشنبه و چهارشنبه     ۱۳:۱۵ – ۱‍۲:۰۰   بیشتر←

 

انتخاب روز و ساعت دلخواه

انتخاب سطح کلاس مناسب

آنلاین

قبل از پرداخت هرگونه وجه ابتدا از طریق لینک زیر هماهنگی های لازم را انجام دهید
واتساپ ثبت نام

حد نصاب تشکیل کلاس ها 6 نفر هست که در صورت رسیدن نفرات به حد نصاب با شما عزیزان تماس حاصل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

اسمم ناره هست. الان مربی یوگام. تحصیلات و کارم کلا یه چیز دیگه بود. رشته تحصیلی معماری، بعد از ۴ سال کار در این زمینه، به خاطر یک سری مسایل در مسیری قرار گرفتم که تصمیم گرفتم مربی ورزش باشم. ولی زمانی که یوگارو شروع کردم اصلا فکر نمیکردم باهام کاری کنه که بیخیال رشته تحصیلی و شغلم بشم و مربی یوگا بشم. اما تنها چیزی که میدونم اینه که از راهی که اومدم خیلی راضی ام و هدفم از مربیگری در این رشته اینه که بتونم اون وجه اصلی یوگارو نشون بدم و سعی میکنم در کلاسهام خودِ شخص به این نتیجه برسه که یوگا خیلی فراتر از انجام آسانا هست و یک دنیایی داره که هر کس با دید خودش اون رو میبینه و درک میکنه.
۳۱ سالمه و یوگا رو تقریبا ۲ سال پیش شروع کردم و فکر میکنم رزومه یک مربی یوگا خیلی ربطی به تعداد سال های تجربه ی کاریش نداره. نه که چون تجربه زیادی ندارم بگم ها!! چون واقعا معتقدم قسمت اصلی مربی بودن اون تاثیری هستش که ما روی کسی که اومده کلاس ما میذاریم، اینکه بهشون کمک کنیم تا خودشون رو پیدا کنن و بدونن که بیشتر از حرکت فیزیکی اون اتفاقی که درونشون میفته مهم و تاثیرگذاره.

باید غیر از انجام آساناها بتونیم در کلاسمون باعث بشیم یه حس آرامش بدیم که اون ۱ ساعتی که کنار همیم دور از قضاوت و سرزنش خودمون و اطرافیانمون باشیم که این باعث میشه به مرور به یک «صلح درونی » برسیم. و این تصور رو داشته باشیم که این مت ها با این ابعاد زندگی ما هستن و ما روش داریم تلاش میکنیم که لایه های بهتری از خودمون و زندگیمون رو پیدا کنیم.
یوگا واقعا یک لایف استایل که کم کم زندگی، دید، خواسته ها و اولویت های ما رو تغییر میده و باعث میشه با چیزهایی که ازشون فرار میکردی روبرو بشی و بپذیری. در یک کلام من در کلاس های یوگا کنارتونم تا از آسیب های جسمی روحیتون پیشگیری کنم.
و هدف خودم از انجام یوگا اینه که به جایی برسم که هر چیزی که میخوام رو درون خودم پیدا کنم، چون هر چیزی از بیرون بهم برسه یه روزی میره. این خودمم که همیشه کنار خودمم.

نارِه